Ücretsiz İndir OfficeMessenger 3.02.05 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

OfficeMessenger 3.02.05 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda OfficeMessenger 3.02.05 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Office Messenger, yerel ağlarda (ofis veya ev) hızlı bir şekilde mesajlaşmak için geliştirilmiş bir program. Listedeki her kişiye aynı anda mesaj gönderebilir ve ofis içinde duyuru yapabilirsiniz. Departman ayrımı yaparak belli bir gruba aynı mesajı aynı anda gönderebilirsiniz.

Program Özellikleri

Yerel ağlar (ev, ofis) üzerinde hızlı ve pratik kullanımlı anlık ileti programı. Nickname, grup ,ad, soyad ve dahili no belirleyebilme. Çevrimiçi olan tüm kullanıcılara veya seçtiğiniz kullanıcılara anında toplu olarak mesaj gönderimi. Dosya gönderip alabilme. Çevrimiçi olan tüm kullanıcılara veya seçtiğiniz kullanıcılara anında toplu olarak dosya gönderimi. Belli bir süre hareketsiz kalındığında otomatik olarak “Dışarıda” gösterebilme. Mesaj geldiğinde veya oturum açıldığında sesli ve görüntülü (alt köşeden kayan pencere) uyarı. Temel mesaj şablonları belirleyerek hızlı mesaj gönderimi. Kişinin resmini ekleyebilme. Skin desteği (3 farklı skin) Hızlı erişim IP si vererek sık görüşülen kişi için (CTRL+ALT+C) ile hızlı erişim.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver