Ücretsiz İndir Nova Dental 2008 3D Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Nova Dental 2008 3D Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Nova Dental 2008 3D isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Nova Dental 2006 3B Diş Hekimleri Hasta Takip Otomasyonu; Türkiyenin en iyi Dental Clinic Otomasyonu. rn-Kullanıcı Dostu.Kültür Bakanlığınca Tescillenmiş olması. -Tüketici dostu olması 2 Yıl ücretsiz yenileme (upgrage) imkanı. rn-Virtual Key Security Güvenlik Anahtarı ile maksimum veri güvenliği. rn-Nova-Ifab Veritabanı Yedekleme Yazılımı ile maksimum veri koruma güvenligi. rn-Yüzlerce kullanıcı memnuniyeti ile başarısını kanıtlaması. rn-Önce Müşteri memnuniyeti zihniyeti ile çalışması.rn-Yüzde Yüz Client-Server (Çoklu Kullanıcı) mimari ile bağlantı imkanı.rn-Sınırsız sayıda hasta kimlik bilgilerinin tutulması. rn-Diagnoz,Sınırsız sayıda planlama ve tedavi bilgilerinin görsel olarak işlenmesi. rn-Hasta Görüşmelerinin Saklanması. rn-Adres Etiket tasarlama ve bastırma. rn-Hastaya özel Rapor verebilme ve Kullanıcının özel raporları oluşturabilmesi. rn-Tüm raporların kullanıcı tarafından tasarlanabilmesi. rn-Telefon Karel Santral ile haberleşerek hastanın hangi tarih ve saatlerde kaç defa arandığının tespitini sağlaması. rn-TDB Birim Fiyatlarının kolay ve kullanılabilir şekilde hazırlanabilmesi. rn-Hasta tedavi ücretlerinin takibi ve Cari işlemlerinin tutulması. rn-Laboratuvar işlemlerinin tutulması.rn-Binlerce ilaç bilgisini içermesi.Her yıl ücretsiz olarak yenileme imkanı ve istenirse kullanıcı tarafından ilaç bilgilerinin degiştirilmesi ve/veya eklenebilmesi. rn-Hasta Anamnez Bilgilerinin Tutulması ve bunların doktor tarafından rahat takip edilebilmesi için görsel uyarı hatırlatmaları. rn-Görüntüleme Kayıt ile RVG ve Intra-Oral Kameralar ile Tam entegrasyon ile kolay ve esnek kullanım.rn-Çekilen resimlerin bir yada birden fazla diş ile gösterilebilmesi. rn-RVG ile Türkiyede mevcut olan (Tropy, Dr.Suni Apprexy, WixWin2000, Progeny, DürrDental) gibi yazılımlar ile tam entegrasyon. rn-Kolay Kullanımlı Resim Editörü. rn-Nova RVG Editörü.(Rötgen Renklendirme,Netleştirme,Açı Mesave,Alan,Yoğunluk histogramı,Zoom,Highlight vb ölçümleme ve/veya görüntüleme) rn-Sınırsız Period vs..

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver