Ücretsiz İndir NHL 06 Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

NHL 06 Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda NHL 06 Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

NHL 06 2

function slider_atla(a,b){if(b){a=parseInt($(“.o_slider > .tuslari > a.secili”).text())+1;a=a>slider_tabs?1:a}if(!b||b&&degisim){next_segment=slider_tabs==a?1:a+1;margin=a>1?(a-1)*300:0;$(“.o_slider_ic > ul”).animate({“margin-left”:”-“+margin});$(“.o_slider > .tuslari > a”).removeClass(“secili”);$(“.o_slider > .tuslari > a:nth-child(“+a+”)”).addClass(“secili”)}if(b)setTimeout(“slider_atla(“+next_segment+”,”+b+”)”,b)}var slider_tabs=$(“.o_slider > .tuslari > a”).size();var degisim=true;$(“.o_slider > .tuslari > a”).click(function(){slider_atla($(this).text(),false)});setTimeout(“slider_atla(2,7000)”,7e3);$(“.o_slider”).hover(function(){degisim=false},function(){degisim=true})

googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ust’);});

Spor Popülerleri

  1. Pro Evolution Soccer 2013
    Pro Evolution Soccer 2013PES 2013 Futbol Oyunu
  2. Ea Sportsun Canada’daki Şirketinin Ürettiği “NHL 06″ Adlı Oyun. Ea Sportsun Diğer NHL Sürümleri ve Oyunlara Benzer Yapıdadır. Diğer NHL Sürümlerdeki Hatalar Giderilmeye Çalışmış Bu Oyunda Büyük Ölçüde Başarılı Olunmuş.Oyunda Grafikler ve Ekran Kalitesi Çok İyi.Bu Oyun Buz Hokeyidir. Oyunda Bir Takımı Alarak Oyuna Başlıyorsunuz Oyunda Takımları Yenerek Ligde Birinci Olmaya Çalışıyorsunuz.İndiricek Olduğunuz Oyun Demo Sürümdür.

    PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

    Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

    Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver