Ücretsiz İndir Nexeye Switch Snarf Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Nexeye Switch Snarf Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Nexeye Switch Snarf isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması

SwitchSnarf, switch ile oluşturulan yerel ağdaki herhangi bir bilgisayarın Internet bağlantısının izlenmesine yardımcı olur.

SwitchSnarf, yerel ağdaki tüm bilgisayarları tarayarak açık bilgisayarları MAC Adresi, IP Adresi ve Bilgisayar İsmi (Hostname) ile birlikte bulur.

SwitchSnarf yardımı ile herhangi bir network monitor (sniffer) uygulaması ya da Nexeye Network Monitoring kullanılarak bir bilgisayardan internete giden/gelen bağlantılar izlenebilir

İzlenecek bilgisayarda hiçbir ek yazılım kurulmasına ve ağ üzerinde hiçbir değişiklik yapılmasına gerek yoktur. SwitchSnarf ın çalıştırılması yeterlidir.

Teknik Altyapı: Switch ile oluşturulan bir yerel ağda, her paket sadece ilgili bilgisayara gönderilir. SwitchSnarf ağdaki bilgisayarın detaylarının tespit edilmesinde kullanılan ARP paketlerini kullanarak, yönlendirici (gateway) e gidecek bilgilerin kendi üzerinden geçirilerek ağ trafiğinin izlenmesini sağlar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver