Ücretsiz İndir NetMenkul Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

NetMenkul Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda NetMenkul isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazılım Özellikleri Emlak Kaydı Özelleştirilebilen kayıt alanları: Yazılıma bağımlı kalmadan kendi isteğinize göre emlak özelliği alanları oluşturabilirsiniz. Gizli alanlar: Sadece yönetici durumundaki kullanıcıların görebileceği kayıtlar oluşturabilirsiniz. Resim ekleme: Sınırsız sayıda resim ekleyebiirsiniz. Video ekleme: Sınırsız sayıda video ekleyebilirsiniz. Harita ekleme: Bütünleşik harita modülü sayesinde gayrimenkullerinizin uydu görünüşü ve haritasını ekleyebilirsiniz. … Müşteri Kaydı Müşterilerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Onların size nekadar kazandırıp kaybettirdiğine kadar … Cari Çek-Senet, Gelir-Gider, Kasa bilgilerinizi kolayca takip edebilirsiniz. … Raporlama MS Word çıktısı olan raporları kolayca saklayabilirsiniz. Rapor çıktılarınızı özelleştirebilirsiniz. Gelişmiş Log tutumu sayesinde yapılan bütün işlemleri kullanıcısına göre takip edebilirsiniz. … İşlemler Emlaklarınızı satış, devir, kiralama… yapabilirsiniz. Kiracılar, aidatları, aidatı gecikenler… takip edebilirsiniz. Özelleştirmeler Arka fon görünümü, yüzlerce kabuk (skin) seçeneği sayesinde aynı programa bakmak zorunda kalmayacaksınız. Şık görünümler ve animasyonlar sayesinde göz zevkiniz kaçmayacak. Resimlerinizi özel efektler kullanarak etiketleyebileceksiniz. Resimlere koruma ekleyip başkaları tarafından çalınmasına engel olabileceksiniz. İkincil Monitör İkinci bir monitör ekleyerek ister plazma tv ile ister projektör cihazı ile müşterilere sunum yapabileceksiniz. Sadece müşterinin görmesi gereken bilgileri, resimleri, videoları gösterebileceksiniz. Boş durumda iken de sizin belirleyeceğiniz bir animasyon müşterilerinizi karşılayacak. Güncelleme Yazılım içindeki kayıtlarınızı kendi web sitenizde, Netmenkul.net emlak portalında ve diğer birçok emlak portalında kolayca güncelleyebileceksiniz. Kullanıcı belirleme Sınırsız kullanıcı ekleyip onlara özel yetkliler tanımlayabilirsiniz. Her kullanıcı kendi kullanıcı adı ve şifresini girdiğinde yazılım ona özel açılacaktır. Ağ üzerinden çalışma Firmanızda yazılımı ağ üzerinden çalıştırarak bütün kayıtların aynı yerde tutulmasını sağlayabilirsiniz. Yazılımı ağ üzerinde bile her kullanıcı kendine göre özelleştirebilir. Web Sitesi Ücretsiz web sitesi sahibi olacaksınız. Çoklu dil Yurt dışından giren ziyaretçiler sitenizle kendi dillerinde karşılaşacaktır. Dil sözlüğüne eklemeler yapıldıkça sitenizin dil seçenekleri de artacaktır. Üstelik diğer sistemlerde olduğu gibi sadece mönüleri değil ,emlak kayıtlarınızın içeriğine kadar çeviri yapılmaktadır. Özelleştirmeler Yazılımınız içerisinden sitenizi kolayca özelleştirebilirsiniz. Transparan logo Bir çok flash animasyon Bloklar Hergün yenileri eklenen temalar İstendiği taktirde düşük bir ücret karşılığında firmanıza özel web tasarımı da yapılabilir. Arama motorlarına kayıt Sizi insanların kolayca bulabilmesi için yapılmaktadır. Arama motorlarının sitenizi her gün ziyaret edip yeni bilgileri tanıması.

Programın ilk açılışında istenilen kullanıcı adı ve şifresi K Adı: a Şifre: a

Program firma bilgileri bölümünden sonra gerçek görünümünde açılacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver