Ücretsiz İndir .NET Framework Sürüm 1.1 Türkçe Dil Paketi Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

.NET Framework Sürüm 1.1 Türkçe Dil Paketi Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda .NET Framework Sürüm 1.1 Türkçe Dil Paketi isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

.NET Framework dil paketleri, İngilizce dışındaki diller için hata iletileri gibi, çevrilmiş metinleri içerir. Dil paketi yüklemesi, .NET Framework uygulamalarının İngilizce olmayan bir işletim sisteminde çalıştırılmasını gerektirmez. Bununla birlikte, .NET Framework arabirim kaynaklarını İngilizce dışında bir dilde görmek istiyorsanız, İngilizce olmayan ilgili dile ilişkin dil paketi gereklidir. Her biri farklı bir dil için olmak üzere birden çok dil paketi tek bir bilgisayara yüklenebilir.

Tüm .NET Framework yüklemeleri için Microsoft Internet Explorer 5.01 veya daha yeni bir sürümünü çalıştırıyor olmanız gerekir (Internet Explorer 6.0 Service Pack 1’i yükleyin). Microsoft .NET Framework Redistributable 1.1’i de yüklemelisiniz. .NET Framework Redistributable 1.1 hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Microsoft .NET Framework Web sitesi’ne bakın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver