Ücretsiz İndir Net Accelerator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Net Accelerator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Net Accelerator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Net Accelerator bütün internet bağlantılarını düzenleyebilen bir program. Hızlandırma konusunda da başarılı bir program olduğu test sonuçlarımıza göre belirlenmiş oldu. 3 adet otomatik ayarlama şablonu olduğu gibi bir de manuel desteği var.. Ancak bazen sistemi geçici olarak kilitliyor ve sorunlar çıkartıyor. Help dosyası ortalama bir seviyede fakat web sayfasında gerçekten önemli bilgiler elde etmek mümkün. Ayrıca program açılışta bazı ipuçları vererek eğlenceli bir kullanım sunuyor. Bu tür programlarda standart olması gereken internet bağlantısı koruma eklentisi bu programda da var. Ayrıca olası sorunlara karşı registery yedeği alabiliyor veya yedeğe gereksinim duymadan default ayarları geri çağırabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver