Ücretsiz İndir Neos Messenger Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Neos Messenger Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Neos Messenger isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Neos Messenger Jabber alt yapısını kullanan mükemmel bir messenger yazılımıdır. Jabber alt yapısı üzerinden ilk defa Sesli ve Görüntülü sohbet olağını sağlayan messenger yazılımı neos dur. Özellikleri ; + Neosmt.com uzantısı ile aldığınız Jabber hesabınız üzerinden Sesli ve Görüntülü sohbet yapabilirsiniz. + Tüm Web kameraları ile uyumludur. + MSN , ICQ , Aol ve Yahoo hesaplarınada bağlanma özelliği mevcuttur. + MSN , ICQ , Aol ve Yahoo hesaplarınıda kullanarak sesli ve görüntülü sohbet yapabilirsiniz. + Tüm Jabber sunucularını destekler. (Sesli ve görüntülü sohbet için kendi sunucusunu seçin) + Program üzerinden tüm Jabber sunucularına üye olup kendinize bir hesap açabilirsiniz. + Dosya gönderim ve alım özelliği mevcuttur. + Durum mesajı belirleyebilirsiniz. + Grup oluşturabilirsiniz. + Konferans görüşme özelliği mevcuttur. + Sohbet odası açabilirsiniz. + Kontak isimlerini değiştirebilirsiniz. + Kontak ekleyip silebilirsiniz. + Kullanıcı arama özelliği mevcuttur. + Arka planı değiştirme (skin) desteği mevcuttur. + Tüm görünüm renklerini değiştirebilirsiniz. + Smiley desteği mevcuttur. + Yazı karakterini ve rengini değiştirebilirsiniz. + Özel bir yazı editörü vardır. Bu editör sayesinde word’de yazar gibi değişik yazı şekillerini deneyebilirsiz. + Türkçe hariç 6 dil desteği mevcuttur. + Profilinizi program üzerinden güncelleyebilirsiniz. + Mikrofon ve Kameranızı test edebilirsiniz. + Programın yeni sürümünün olup olmadığını program üzerinden kontrol edebilirsiniz. + Bağlı bulunduğu hesaba yeni mail gelince sizi uyarır. + Beyaz tahta özelliği sayesinde paintde çizim yapar gibi çalışıp bu çalışmanızı tek tuşla diğer Neos kullanıcılarına gönderebilirsiniz. + Şifreli program açılışı sağlayabilirsiniz. + Ayrı ayrı kullanıcı profili oluşturarak tek programı birden çok kişinin kullanmasını sağlayabilirsiniz (Bir bilgisayarı birden fazla kişi kullanıyorsa bu özellik çok işe yarıyor) + Grup ve kullanıcıları kopyalayabilirsiniz. + Tüm Jabber messengerlar ile uyumludur. + Bağlandığınız ağdan kontak listeniz otomatik olarak alınır. + Program çok hafif olduğundan sistem kaynaklarını zorlamaz. + Görüntü kalitesi Yahoo ve MSN messenger ile aynıdır. + Sesli görüşme teknoloji olarak Google’ın Jabber sistemine kattığı teknolojiyi kullanıyor. + Kullanıcılara isim atayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver