Ücretsiz İndir Nature Illusion Studio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Nature Illusion Studio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Nature Illusion Studio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Teknolojinin hızlı gelişimiyle birlikte her alanda birden çok ürüne rastlamak mümkün. Hele ki resim editörü programları oldukça gözde. Bu programlar sayesinde kullanıcılar resimleri çeşitli efektler ve uygulamar sayesinde yepyeni bir şekle sokup resimlere yeni bir canlılık katabililiyorlar. Fakat burada önemli olan programın menüsünün karışık olmaması. Kullanıcıyı uğraştırmadan resim üzerinde çalışma yapmasına olanak sağlamak.

Nature Illusion Studio piyasada çok sayıda bulunan programlar arasında kendini gösteriyor. Nature Illusion Studio ile resimlerinize efektler uygulayabilir ve hatta bu efektlere ses dosyasıda ekleyebilirsiniz. Arşivinizde bulunan bir çok resme eklemek istediğiniz yağmur, rüzgar gibi doğa efektlerini kullanarank çok hoş çalışamalra ortaya çıkarabilirsiniz. AVI ve GIF formatına kaydedebileceğiniz bu uygulamaları (EXE) olarak kaydedebiliyorsunuz. Bu özelliğinin artısı olarak programla yapmış olduğunuz çalışmaları herhangi bir ikinci program olmadan kolaylıkla çlaıştırabiliyorsunuz.

(+) Özelliği: Efektlerinin arasında ses özelliğinin ve hareketlendirme efekti bulunması.

(-) Özelliği: Kayıt edilebilen formatların sınırlı oluşu.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver