Ücretsiz İndir MyWorld 0.3 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

MyWorld 0.3 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MyWorld 0.3 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticiden: Bu program kullanılarak ne yapılabilir.rnProgramda size bir tuval, renk paleti, kalınlığı ayarlanabilir bir kalen sunulmuştur. Çocukluğunuzda kara kalemle resim yapmışsınızdır. Bu programdada sunulan tuval’e aklınızdan geçeni çizin. Program çizimlerinizi yakalyacaktır. Daha sonra programda “Ayarlar” formunda “Derle” komutu ile çiziminizi derletin. Program çiziminizi windows sistemlerde çalıştırılabilir bir uygulama (exe haline dönüştürecektir. Boyut ortalama 50-100 KB civarı olabilir) oluşturulan exe çalıştırıldığında çiziminiz yavaş yavaş (derleme öncesinde Çizim Hızı ayarlanmalıdır. Sıfır olarak ayarlanırsa aşırı hızlı şekilde çizilecektir) masa üstüne çizilmeye başlanacaktır. yani bir nevi masa üstü boyama gibir birşey. Bu şekilde hazırladığınız çalışmayı derleyip sevdiklerinize yılbaşı yada herhangi birgünde gönderebilirsiniz. Yaratıcılığınızı deneyin ve derleme hızını 5 olarak ayarlarsanız daha iyi olabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver