Ücretsiz İndir MyDesign Ziyaretçi Defteri v1.5 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

MyDesign Ziyaretçi Defteri v1.5 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MyDesign Ziyaretçi Defteri v1.5 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program sayesin web sitenizin herbir sayfansının hitini ayrı ayrı görebileceksiniz.Bir dosyayı sayfanıza ekleyerek (include metodu ile) sayfanızın ziyaretçi bilgilerini görebilirsiniz.Şifre korumalı kontrol panelinde ,sayfanın tekil ve çoğul ziyaretçi sayısını görebilir,zirayetçiyle ilgili kullandığı ip,sitenize geldiği sayfa gibi istatistikleri görebilirsiniz.

Versiyon Notları: __________________________________ * Yönetim paneli girişindeki güvenlik açığı kapatıldı. * Web-sitesi alanında http:// yazilmamasından kaynaklanan URL hatası düzeltildi. * Dil desteği eklendi. defter_dil.asp sayfasının kodlarını açarak defterin arayüz dilini değiştirebilirsiniz. * BeniOku sayfsi yenilendi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver