Ücretsiz İndir My Voice Email 1.5 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

My Voice Email 1.5 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda My Voice Email 1.5 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

My Voice E-mail sesli posta gönderme aracıdır. Artık sıradan mailler yerine sesli e-mailler gönderin. Mesaj kaydetmek için programı açıp record tuşuna basmak yeterli ilk sesten itibaren kaydetmeye başlayacaktır. Kullanımı basit arayüzlerle kolaylaştırılmıştır. Ses mesajlarını sıkıştırarak ve kalitesini koruyarak MP3 şeklinde kaydeder ve yollar. Artık sahte gülüş ve emoticons’lara gerek duymayacaksınız kendi gülüşünüz ve ifadelerinizi kullanabilirsiniz. Ses e-postasını yolladığınız kişinin açması için herhangi bir programa gerek yoktur. Müzik araçlarından yararlanmak yeterlidir.

Neden Voice E-mail?Ses mesajını yazıdan daha kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.Emoticons yerine kendi sesli ifadelerini kullanabilirsiniz.Ses e-postasıyla daha gerçekçi, daha kişisel duyguları ima edebilirsiniz.Özellikler:3 çeşit mesaj gönderme şekli.Ses postalarını depolayabilme imkanı.Dilediğin ses şekliyle mesaj yollayabilme.Ses postasıyla ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.Yardımcı arayüzler ile kullanmakta zorluk çekmeyeceksiniz.Yüksek kalitede kayıt imkanı.Ses e-postasında uzunluk sınırlaması yoktur.Mesajın boyutu MP3 şeklinde ayarlayarak boyutunu sıkıştırma.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver