Ücretsiz İndir Müşteri Takip&Taksitli Satış 3.7.4 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Müşteri Takip&Taksitli Satış 3.7.4 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Müşteri Takip&Taksitli Satış 3.7.4 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması. 

3.7.4 Yenilikleri-tahsilat sonrasında eksik ödeme varsa kalan tutar sonraki taksite ilave ediliyor. taksit yoksa olduğu gibi bırakılıyor-müşteri modülünde stok numarası sütunundaki sorun giderildi-müşteri modülündeki arşiv bölümündeki sorun giderildi-otomatik stoktan düşme özelliği aktif durumda olduğunda satıcı formunda kayıt esnasında hata luşuyordu. hata giderildi-satıcı formunda kayıt silme esnasında EVET aktif geliyordu. hayır aktif larak ayarlandı ve diğer modüllerde olduğu gibi Shift tuşu ile birlikte kayıt silme özelliği eklendi.-satıcı formuna evrak numarası sütunu eklendi.-satıcı formunda stok adına ve evrak numarasına dayalı filtreleme eklendi.-oto yedekleme sisteminin maksimum yedek sayısı 50 ye çıkartıldı.-müşteri formunda raporlar bölümünde detaylı ekstre raporuna müşteri adresi ve cep telefonu sütunları eklendi. form biraz daha daraltıldı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver