Ücretsiz İndir Musonya JustFilter Network Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Musonya JustFilter Network Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Musonya JustFilter Network isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu ürün özellikle işletmeler için tasarlanmıştır. Tek amacı çalışaların kötü sitelere girmesini engellemektir. İnternet her ne kadar da iş hayatı için artık vazgeçilmez gibi olsada, zararlı ve performansı düşürücü etkileride olmaktadır. rnrnÖzellikle Internet Cafe, Okullar ve işyerleri için uygun bir üründür. CLIENT yüklü bilgisayarlda pornografik içeriğin engellenmesini sağlar. Böylelikle şirketinizdeki çalışanlar ya da müşteriler bu tür içerikteki sitelere giremeyeceklerdir.rnrnTamamen Client-Server yapısı üstüne inşa edilmiş bu uygulama saysinde içiniz rahat olacaktır. 30 günlük tam deneme sürümünü hemen indiriniz. rnrnİndireceğiniz bu program SERVER uygulamasıdır, ayrıca CLIENT makinalara yükeleme yapabilmeniz için CLIENT setup masaüstünüze otomatik olrak indirilecektir. Herhangi özel bir ayar yapmadan doğruca programı kullanabilirsiniz. Uygulama herşeyi kendisi ayarlıyacaktır. Detaylı bilgiyi sitemizden alabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver