Ücretsiz İndir Multi-Monitor TaskBar 2.1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Multi-Monitor TaskBar 2.1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Multi-Monitor TaskBar 2.1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İki veya daha fazla monitör mü kullanıyorsunuz? Bu program ile size bir araç çubuğu yaratılıcak ve diğer monitörlere multi monitör desteğiyle rahatça hükmedebiliceksiniz.

Görev Çubuğu:

2.1 versiyonu ile yeni gelen Kısa Yollar (CTRL + ALT + ok) o anki pencereyi oynatabilirsiniz. 2.0 versiyonu ile, üçlü monitör desteği.

Özellikleri:

Ek monitörlere sada veya solda ikinci bir görev çubuğu ekliyor. İkinci extra monitörede 3 monitör kullanıyorsanız üçüncü görev çubuğunu ekliyor. Sadece bulunduğu monitördeki uygulamaları gösteriyor. Normal windows görev çubuğunda kalabalık yapmaması için ikinci monitörde istediğiniz uygulamaları saklıyabiliyorsunuz. Bütün Windows uygulamalarına başka monitöre taşı diye button ekliyor. Clipboard uzatıcı ekleyin. (yeni 1.1.) Dikkatlice yazılmış bir programdır. Masaüstünüze iyi davranır.

Ana Pencere Monitör TaskBar

İkinci monitöredeki görev çubuğu

Sadece kendi görev çubuğunda bulunan programları kendi monitöründen izleyin seçeneği.

Başka monitöre taşı buttonu: Bir başka güzel özellik olan bu kısa yol tuşu sayesinde istediğiniz pencereyi istediğiniz monitöre artık daha rahat bir şekilde aktarabiliceksiniz. İsterseniz yeni gösterilicek olan moniörde programın çıkış noktasınıda ayarlıyabilirsiniz.

Eğer 3 tane monitör kullanıyorsanız o zmn asıl monitörünüzü ortaya yerleştiriceksiniz ve monitör seçenekleri ve tuşlarıda ona göre tuşlarının yerini ayarlıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver