Ücretsiz İndir MP3WAV Studio v5.2 Build 50110 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

MP3WAV Studio v5.2 Build 50110 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MP3WAV Studio v5.2 Build 50110 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sıklıkla müzik dosyaları ile uğraşanlar için düşünülmüş bir uygulama olan MP3 WAV Studio ile arşivinize katmak istediğiniz parçaları dilediğiniz formata çevirebilir, mevcut parçaları başka bir formatta kaydederek yer kazanabilirsiniz. WAV ( Sıkıştırılmamış Ses ), WMA ( Windows Media Audio ), MP2, MP3, VOX, PCM, A-LAW, U-LAW, GSM, ADPCM, DSP, MPC, AVI ses katmanı, G.826, Ogg Vorbis, AIFF ( Apple ) ve AU gibi birçok ses dosyasını açabilen uygulamayı kullanmaya başlamak için herhangi bir ses codec ‘ ine ihtiyacınız bulunmuyor. MP3 WAV Studio tüm codec’leri kendi içerisinde barındırıyor. Yukarıda sıraladığımız tüm dosya türlerini dinletebilen programın bir parça listesi özelliği de mevcut. Müzik parçalarının bulunduğu herhangi bir klasördeki dosyaları MP3 WAV Studio ‘ nun üzerine sürükleyerek yeni bir parça listesi oluşturmak mümkün. Uygulama bunun haricinde M3U, PLS gibi uzantıları taşıyan popüler listeleri de tanıyor. Uygulamanın hiç şüphesiz en çarpıcı özelliği formatlar arasında çevirme işlemi yapabilmesi. Dilediğiniz dosyaları seçtikten sonra bu dosyaların önceden belirlediğiniz formata çevrilmesini sağlayabiliyorsunuz. MP3 WAV Studio, çevrilen dosyaları sabit diskinizdeki herhangi bir alana yazılabildiği gibi sisteminize takılı bir CD yazıcıya da aktarabiliyor. Hatta MP3, WMV, OGG gibi birkaç farklı formatta bulunan dosyalardan ses CD ‘ leri bile hazırlayabiliyor ve bu CD ‘ leri müzik setinizde dinleyebiliyorsunuz. Mevcut dosyalardan ses CD ‘ si hazırlama yeteneğinin yanında, ses CD ‘ Lerini istenilen bir formatta sabit diske aktarma özelliği de unutulmamış. Son olarak MP3 WAV Studio ‘ nın gelişmiş isimlendirme yeteneğini kullanarak ses CD ‘ Leri hakkındaki bilgileri internetten alabilir ve dosyalarınıza aktarabilirsiniz. Uygulama ID etiketlerine müdahale edebildiği gibi çevrim işlemlerinde bu bilgileri düzgün olarak diğer dosyalara da aktarabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver