Ücretsiz İndir Movies Extractor Scout v2.40a Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Movies Extractor Scout v2.40a Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Movies Extractor Scout v2.40a isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Movies Extractor Scouti, Google, Youtube ve çeşitli internet sitelerindeki videoları bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlar.

Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Opera internet tarayıcıları ile uyumlu çalışan ve internet sitelerindeki videoları, flash animasyonları ve çeşitli flash oyunları bilgisayarınıza kaydetmenize imkan tanıyan bu uygulamanın kullanımı son derece basittir.

Genel Özellikleri:

Youtube ve Google video başta olmak üzere çeşitli sitelerden video yüklemeFlash videoları Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Opera tarayıcıları üzerinden SWF ve EXE formatlarına dönüştürürVideonun istenilen bölümünü alabilmeFLV formatında video kaydıTam ekran video oynatabilmeİstediğiniz görüntüyü Windows arkaplanı olarak ayarlayabilmeJPG, TIFF, PDF ve PNG formatlarında ekran görüntüsü alma

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver