Ücretsiz İndir Mousotron 4.7 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mousotron 4.7 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mousotron 4.7 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mousotron farenizi ne kadar hareket ettirdiğinizi ve kaç kere tıkladığınızı kaydeder. Ayrıca isterseniz kayıtlarınızı belli aralıklarla gönderip başka kullanıcılar arasında skorunuzu online olarak da görebilirsiniz.

 

Programın Genel Özellikleri:Ücretsizdir,Metre ya da mil olarak kayıt tutabilme,Renkli arkaplan,Tüm monitör ölçülerine tam destek,Her zaman üstte fonksiyonu,Bilgisayar açılışında çalıştırma,Kayıt tutabilme,Kolay kurulum,Vuruşlu yazılar,Tıklamaları sayar (Sağ, sol, orta, tekerlek ve çift tıklama),Ayarlanabilir görüntü,Tutulan toplam zamanı gösterir,İstatistiklerinizi yollayıp skorunuzu görmenizi sağlar,Küçültüldüğünde kendini saat simgesine koyar.Program kurulduktan itibaren tam geçmiş kaydı tutar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver