Ücretsiz İndir MoreMotion XML Editor 2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

MoreMotion XML Editor 2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MoreMotion XML Editor 2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SENTAKS IŞIKLANDIRMASIDokümandaki yapısal elemanlar farklı yazı tipleri (renk, ağırlık, dekorasyon, vs) kullanarak belirginleştirilebilir. Bu ayarları kendinize göre değiştirebilirsiniz.

OTOMATİK İM KAPAMAXML yapısındaki dosyalarda açılan bir XML imi otomatik olarak editör tarafından kapatılır. Bu özellik çalışma hızını arttırırken hata yapma olasılığını azaltır.

YAPI DÜZGÜNLEŞTİRMEXML yapısındaki dokümanlarda uygulanabilen bu özellik sayesinde XML imleri ile kurulan hiyerarşi düzgün bir yapıya getirilerek okunaklılık arttırılır.

XML YAPI KONTROLUDokümanların XML yapılarının doğru olup olmadığı kontrol edilerek bulunan hatalar raporlanır. 

BİR İMİ TÜMDEN SEÇMEKKes/Kopyala/Yapıştır/Sil işlemlerinde kullanmak üzere bir XML elemanı, içindeki elemanlarla birlikte, başlangıç iminden kapanış imine kadar bir defada seçilebilir. 

ÇEŞİTLİ KODLAMA (ENCODING) TİPLERİ VE ARAMABir dosya ANSI, UTF-8, UTF-16 gibi kodlamalarla kaydedilebilir. mmEd farklı kodlamaya sahip dosyalar içinde metin araması yapabilir. (Normalde UTF-16 kodlaması ile kaydedilmiş bir dosya içindeki metinler Windows Explorer in sağladığı dosya arama fonksiyonu ile bulunamazlar.

METİN VE AĞAÇ GÖRÜNTÜSÜXML dokünamları hem metin hemde ağaç görüntüsü kullanlarak incelenebilir. 

UYARLANABİLEN KLAVYE KISAYOLLARI

mmEd komutları için belirlenmiş olan klavye kısa yolları kullanıcının tercihine göre uyarlanabilir ve yeni kısa yollar tanımlanabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver