Ücretsiz İndir MOR-TEL Jazz Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

MOR-TEL Jazz Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MOR-TEL Jazz isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MOR-TEL Jazz’ı ücretsiz olarak kullanmaya başlamak için yapmanız gereken 2 basit işlem var

1. Sayfanın sol üst bölümündeki “İndir” butonuna basıp, programı bilgisayarınıza indirin ve kurun. 2. Programı kullanabilmek için ücretsiz bir MOR-TEL Jazz hesabı açın. Hesap açma işlemini sitemizin “Kayıt Ol” sayfasında yapabilirsiniz. Bu basit iki işlemi tamamlayın ve MOR-TEL Jazz ile iletişimin sınırsız keyfini yaşamaya başlayın.

Sistem Gereksinimleri

Windows 2000 veya XP İşletim Sistemi 500 MHz İşlemci veya üstü En az 256 MB RAM Hard diskte en az 20 MB boş alan İnternet bağlantısı ADSL veya Kablonet önerilir. Internet Explorer 5.5 SP2 veya üstü

Özellikleri:

JAZZ TEL: Türkiye’nin her yerinden MOR-TEL Jazz aboneleri ile internet üzerinden ücretsiz telefonlaşın.JAZZ KONFERANS: Aynı anda 5 Jazz kullanıcısı bireyleriyle telefon konuşması yapabilir. Hemde ücretsiz olarak.JAZZ MESAJ: Evde veya işte artık tüm mesajlaşmalarınız MOR-TEL Jazz ile yapacaksınız. Üstelik %100 güvenli olarak.JAZZ RADYO: MOR-TEL Jazz radyo.. Türkçe ve yabancı en güzel şarkılar , 24 saat yayın.JAZZ MAİL: MOR-TEL Jazz kullanıcısı 1 GB Posta Kutusu kapasitesi ile POP3 destekli ücretsiz Jazz email hesabınız olacak.JAZZ VİDEO: Bilgisayarınıza takacağınız bir WebCam ile görüşmelerinizi görüntülü olarak yapabiliyorsunuz.JAZZ TV: Dilediğiniz bir programı istediğiniz zaman muhteşem görüntü kalitesi ile izleyebileceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver