Ücretsiz İndir Mobil Sözlük Pro W Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mobil Sözlük Pro W Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mobil Sözlük Pro W isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:

Mobil Sözlük Pro W mobil cihazınızda veri tabanını barındırmaz. datakent.com da bulunan bir Webservis kullanır ve bu webservis aracılığı ile verileri sorgular. sorgulama sonuçları diğer mobil sözlüklere nazarah epeyce hızlıdır. diğer mobil sözlük sürümleri veri tabanlarını telefonda tutmaktadır. ve veri tabanlarının boyutu fala oluğundan telefonun bu dosyalardan veri ayıklaması epeyce uzun sürmektedir. içerisinde arama gibi bir sorguyu diğer sözlük sürümlerinin tamamlaması dakiklar almaktadır. Mobil Sözlük Pro W bu ilk işlemde 10-12 sn, sonraki sorgularda 3-4 sn sürmektedir. ve diskte az yer tutmaktadır. ve 100 bin üzeri veri bulunmktadır. bu yazılımla birlikte System_SR_ENU_wm.cab de kurmanız gerekiyor. System_SR_ENU_wm.cab ‘i kurduktan sonra sisteminizi restart etmeniz gerekiyor. eğer 2. cab i kurmazsanız yazılım çalışmayacaktır ve ‘Could not find resource assembly’ gibi bir hata uyarısı alacaksınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver