Ücretsiz İndir Mis 3.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mis 3.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mis 3.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticiden:Bu uyguama basit yapısı sayesinde elektroniğe meraklı kişilerin evlerindeki cihazları bilgisayar üzerinden sürmelerine olanak verir.
rn Önceki sürümde söz verdiğim gibi mis 3.0 ‘ı hazırladım. Artık bilgisayarınızın paralel kanalını bütün Vindovs sürümleri üzerinden sürebilecek; yani kanala bilgi gönderip, bilgi okuyabileceksiniz.
rn Bu erişim sayesinde çok basit bir röle düzeneğiyle evinizdeki elektrikli eşyaları bilgisayar üzerinden açıp kapatabilirsiniz.
rn İsterseniz giriş ve çıkışları ayrı ayrı kullanır, isterseniz dilediğiniz giriş çıkış uçları arasında ilişki kurarak örneğin bir – iki milyon liralık bir masrafla lazerli hırsız ikaz (alarm) düzeneği kurabilirsiniz. Bilgisayar başında otururken bir tıkla otomatik kapıyı açıp bir tıkla ışıkları yakmayı kim istemez ?…
rn Mis 3, http://www.downloadarsivi.com/ ‘a eklenerek kalitesini ispatladı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver