Ücretsiz İndir Mini Kontrol Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mini Kontrol Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mini Kontrol isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ÜRETİCİ AÇIKLAMASI:

Kafenizdeki terminal bilgisayarlara yükleyerek masaüstünde ikonunun olmamasını istediğiniz programların tek tıklamayla çalıştırılmasına yarayan ücretsiz bir programdır.
İnternet Açılış Sayfası Koruma
F1 tuşuyla ayarlar penceresine ulaşabilir, Internet Explorer açılış sayfasını ayarlayabilirsiniz. Böylece müşterileriniz veya herhangi başka bir program açılış sayfanızı değiştiremez.
Ekran Çözünürlüğü ve Ses Ayarlama
Ekran çözünürlüğünü 1024 x 768 olarak, ses düzeyini %100 olarak sabitleyebilirsiniz.
Arkaplan Değiştirme
Kendi bilgisayarınızda veya network üzerindeki bir sunucuda bulunan resim listesinden her açılışta farklı olmak üzere Windows arkaplan resminizi değiştirebilirsiniz.
Başlangıç
Programın kısayolunu; Başlat > Programlar > Başlangıç dizinine ekleyerek, bilgisayar her açıldığında çalışmasını sağlayabilirsiniz.
Dikkat
Linkler dizinindeki kısayollar benim bilgisayarımda bulunan programların yollarıdır.Kendi bilgisayarınızdaki programlara göre düzenlemezseniz programlar çalışmayabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver