Ücretsiz İndir mig33 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

mig33 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda mig33 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

mig33 nedir?mig33 dünya üzerinde cep telefonunuz üzerinden herkesle bağlantı kurabileceğiniz, arkadaşlarınızla ve ailenizle cep telefonunuz üzerinden haberleşebileceğinzi bir online servis.

mig33 ile chat yapabilir anlık mesajlaşma programlarını kullanabillirsiniz (MSN) ve e-postalar gönderebilirsiniz, daha uygun fiyata uluslararası telefon konuşmaları gerçekleştirebilir, fotoğraflar paylaşıp eski arkadaşlarınızla bağlantı kurarken yeni arkadaşlar edinme fırsatı yakalayabilirsiniz. mig33`ü telefonunuzun size sağladıklarının yanında ek bir servis olarak düşünebilirsiniz.mig33 size ne kazandırıyor?Cep telefonunuzda bu yazılımı edindiğiniz anda aileniz veya arkadaşlarınızla herhangi bir yolla iletişim kurarken hem daha ucuza bu işlemi gerçekleştirip daha az para harcayacaksınız. Tüm bunları elinizde tuttuğunuz cep telefonunuza mig33 kurup kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.Topluluk* Chat odaları* Profiller* Fotoğraf paylaşımı* Mobil internet* Arkadaş davetlerine ödüller* Ve daha fazlası Bağlanabilirlik* Anlık Mesajlaşma programlarınızı kullanın (MSN, Yahoo!, ICQ, AOL, Google Talk, SMS …)* Fotoğraf paylaş* Daha ucuz uluslararası telefon konuşmaları yap* Ucuz uluslararası SMS(Kısa Mesaj) yolla* Ve daha fazlası

Not: Program hakkında daha fazala bilgiye ulaşmak ve uyumlu telefon modelleri için üretici adresini ziyaret edebilrisiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver