Ücretsiz İndir Microangelo Toolset 6.10.6 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Microangelo Toolset 6.10.6 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Microangelo Toolset 6.10.6 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Microangelo Toolset 6.0

“Icon Yazılımlarının Büyük Babası “

Toolset 6 icon ve mouse imeçleri yaratma konusunda sizlere tam bir çözüm sağlıyor. Windowsunuzdaki iconları editlemeniz ve bu konuda size yardımcı olucak her özelliğe sahip olan bu programla kendi iconlarınızı yaratabilicek onlara ulaşabilicek ve eskileriyle değiştirebiliceksiniz. Ve daha fazlası …! Artık Vista desteğiyle.

 

Toolset’in Studiosu ile tüm boyutlarda ve formatlarda icon yaratabiliyorsunuz, yüksel çözünürlükteki Vista imajlarrı dahil. Studio aynı zamanda mouse imleçleri yaratmanıza veya düzenlemenizede olanak sağlıyor.

ICO, ICL, EXE, DLL ve diğer program dosylarının iconlarını editleyin. PSD, PNG, JPG ve BMP dosyalarını kullanabilirsiniz ve dışarıya PSD ve PNG formatında çıkartabilirsiniz.
Librarian ile kendi icon kütüphanenizi yaratın ve yönetin. Yeni iconlar yaratmanızda, düzenlemenizde ve güncelleminize olanak sağlayan bu program ile icon kütüphanelerinize ve program dosyalarına iconlarınızı oluşturun.
Librarian’ın Windows arayüzü veya komut satırı ile program iconlarını kolaylıkla değiştirebilirsiniz.
Animator ile animasyonlu imleçler yaratabilirsiniz. Ve masaüstünüz eğlenceli bir hal alabilir.

Microangelo Toolset 6 Windows 2000, XP veya Vista’ya gereksinim duyuyor. ve 32-bit ve 64-bit lik versiyonları mevcut olan bu program Windows Vista ile uyumluluğu test edilip onaylanmıştır.

Şuanki Versiyonu: 6.10.6

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver