Ücretsiz İndir MertSoft Kasa Defterim Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

MertSoft Kasa Defterim Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MertSoft Kasa Defterim isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Satış ve pazarlama sektöründe hizmet veren işletmelerin günlük kasa giriş ve çıkış tutarlarını bilgisayara aktarmanızı sağlayan veritabanı uygulaması.

Program basit 2 taraflı bir pencere arayüzünden oluşuyor. İlk tarafa kasa girişi ikinci tarafa ise kasa çıkışı işlemlerini girebliyorsunuz. İşlemin tarihini girmediğiniz takdirde o günün tarihi varsayılan olarak seçiliyor, dilerseniz geçmiş ya da gelecek günler için de tutar girişi yapabiliyorsunuz. Girdilerinizde ücretin yanı sıra kullanımı daha avantajlı hale getiren bir özellik olarak açıklama da yapabiliyorsunuz. Girmiş olduğunuz verileri silebiliyor ya da gün sonu olarak atayıp diğer güne geçebiliyorsunuz.

Ayrıca sorgulama ekran sayesinde iki tarih arasındaki kasa hareketlerini yapmış olduğunuz açıklamalarıyla birlikte görüntüleyebilirsiniz.

Tutar girişinde 3 basamaktan sonra virgül koyma gibi detaylardan kaçınılmamış, kullanımı kolay bir arayüze sahip.

Yeni olarak kayıtlar excele aktarılar print edilebilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver