Ücretsiz İndir MECA Messenger Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

MECA Messenger Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MECA Messenger isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazılımın özellikleri bununla sınırlı kalmıyor.Programın açık olduğu anlarda size gelen mailleride takip edebiliyorsunuz.Takip ettiğiniz maillere ek olarakta diğer mail hesaplarınızı programa girerek takip etmekte mümkün.Hotmail,yahoo uzantılı e-postalarda bu özelliği rahatlıkla kullanabilirsiniz.Önemli olan hesaplarınızı yazılıma doğru tanıtabilmek.

Dosya transferide yazılımda unutulmamış.Nasıl Msn üzerinden dosya paylaşabiliyorsak Meca üzerinden de bunları yapabiliyoruz.

MECA Messenger ile AIM,Yahoo,MSN ve ICQ daki arkadaş listelerine kolayca bağlanabilirsiniz.Yazılımı kurduktan sonra gerekli olan kayıt bilgilerini girmeniz gerekiyor.Aksi taktirde yazılımın mesajlaşma alanındaki özelliklerinden faydalanamıyorsunuz.Yazılım bunun içindir ki aynı zamanda site üzerinden de arama yapıyor ve kayıtlı arkadaşlarınızı görmenize izin veriyor,ayrıca yeni arkadaşlıklarda kurabiliyorsunuz.

Yazılımın özellikleri bununla sınırlı kalmıyor.Programın açık olduğu anlarda size gelen mailleride takip edebiliyorsunuz.Takip ettiğiniz maillere ek olarakta diğer mail hesaplarınızı programa girerek takip etmekte mümkün.Hotmail,yahoo uzantılı e-postalarda bu özelliği rahatlıkla kullanabilirsiniz.Önemli olan hesaplarınızı yazılıma doğru tanıtabilmek.Dosya transferide yazılımda unutulmamış.Nasıl Msn üzerinden dosya paylaşabiliyorsak Meca üzerinden de bunları yapabiliyoruz.

Yazılımın dikkati çeken bir tarafıda kullandığınız tuş kombinasyonuyla anında gizli konuma alabilmeniz.Bu gizliliğide CTRL+H tuşlarıyla yapabiliyoruz.Tuşlara bastıktan sonra program gizleniyor ve kendini göstermiyor.Masaüstünden ve monitörün sağ alt tarafından da kayboluyor.Tekrardan aktif etmek içinde aynı işlemi yapmak yeterli oluyor.Yazılımın tek olumsuz tarafı olarakta reklam içermesi gösterilebilir.Öncelikle bunun bir virüs olmadığını ve rahatlıkla kullanabileceğinizi belirtmeliyim.Çünkü bu dikkati çekiyor ve anti-virüs programları tarafından uyarılıyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver