Ücretsiz İndir Maymuncuk 1.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Maymuncuk 1.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Maymuncuk 1.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticiden:

Maymuncuk; şifrelerinizi not almanızı sağlar. Dört farklı şifre tipi için farklı alanlara ve fonksiyonlara sahip. Bunlar; üyelik, e-posta, FTP ve diğer şifre türleri. Çok kullanıcı özelliği var. Herkes, girişte kendi kullanıcı adı ve şifresini girerek, aynı program üzerinde sadece kendi şifrelerini kontrol ediyor. Program, kuruluma ihtiyaç duymuyor. Bir klasör üzerinden çalışıyor ve tüm girilen şifreleri daha önce kullanılmamış bir şifreleme yöntemi ile şifreleyerek o klasörde barındırıyor. Şifreleriniz kontrol edemeyeceğiniz kadar artığında süzme işlemleri ile aradığınız şifrelere kolaylıkla ulaşabiliyor. Ayrıca şifreler arasında gruplamalar ile aranacak kayıtların sayısını düşürebiliyor. Şifrenizi öğrenmesini istemediğiniz, birinin yanında bu programı açıp, istediğiniz şifreyi hiç kimseye göstermeden kopyalayabilir ve sonra da giriş yapacağınız siteye yapıştırabilirsiniz. Program 2 dil seçenekli; Türkçe ve İngilizce. Dil dosyaları kolayca düzenlenebilir haldedir. Program Java ile geliştirildiğinden, çalışması için Java’ya ihtiyaç duyuyor.Buraya tıklayarak Java’yı kurduktan sonra *.jar dosyasına tıklayarak programı çalıştırıyoruz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver