Ücretsiz İndir Maya 7.0 Personal Learning Edition Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Maya 7.0 Personal Learning Edition Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Maya 7.0 Personal Learning Edition isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilenler bilir Maya büyük bir sürüm değişikliğine gittiğinde mutlaka büyük bir eklenti gelir. Bu sürümde de özellikle çalıştıkları nokta büyük dosyalar ile çalışmanın daha kolay ve daha güvenli hale getirilmesi. Bildiğiniz gibi 3D dosyalar çok büyük bilgiler içerebilirler. Özelliklede nesneleriniz Poligonsa ve çok miktarda animasyonunuz varsa.

Esas tehlike ise dosya boyutundansa o dosya ile çalışmaya devam ederken bir şeylere ihtiyacınız olması yada parçala bölme ihtiyacınızın doğması. Bu tip bir şey çok elzemdir ve çok büyük bir külfettir hem maddi hem de manevi açıdan. Bunun yanında ortak çalışmak çok zordur bu tip projelerde. İstenmeyen etkiler karışıklarda ortaya çıkabilir.

Bunun önüne geçebilmek için gelişmiş bir “File referencing” yani dosya referanslama sistemi geliştirmişler. İstediğiniz zaman referansladığınız dosyaları kiltleyerek onları “sadece okuma” modunda kullanabiliyorsunuz.

Bu aslında benim gibi kendi çapında proje üreten insanlar için çok büyük bir şey ifade etmese de ILM, Pixar, Dreamworks gibi büyük işler çıkaran firmalar tarafından büyük takdir toplayacaktır. Çünkü bir film için yüzlerce ve hatta bazen binin üstünde insan çalışabiliyor. Artık karmaşayı siz tahmin edin.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver