Ücretsiz İndir MaviTurk Stok Cari Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

MaviTurk Stok Cari Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MaviTurk Stok Cari isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın kullanışı oldukça pratik olup, tüm taksitli satış yapan mağaza ve firmalar stoklarını ve cari işlemlerini rahatlıkla kontrol edebilecekleri ve takip edebilecekleri bir programdır. Sade, anlaşılır ve kolay kullanımlı menüler ile kısa sürede alışabileceğiniz bir program olup ayrıca bu programla ayrıntılı raporlama ve arama yapılabilmekte. Bitmek üzere olan ürünler, ödeme günü geçen müşteriler günü gelen firma ödemeleri günlük olarak uyarılmaktadır. Kasa modülü ile günlük kasa giriş ve çıkışlarını kontrol edebilirsiniz. Yeni eklenen bir çok modül eski sürümlerini daha kullanışlı hale getirmektedir. Denemenizde fayda gördüğümüz bu sürümdeki farklılıkları mutlaka görmelisiniz…Programı full sürüme çevirmek için; program kodunu program sipariş formundan bize göndermeniz, ve size vereceğimiz yeni programı kurmanız yeterli olacaktır. Demo sürümündeki tüm kayıtlarınız saklı kalmak üzere full sürümle çalışmalarınıza devam edebileceksiniz.2008 Sürümünde Neler Yeni?Satış raporlarından rapor alırken,  ürün alış fiyatı ve satış fiyatı üzerinden kar oranının takip edilebilmesi özelliği eklendi.Ürün alımı yapılan firmalara ait Borç Alacak kısımları daha ayrıntılı hale getirildi. Ödemeler sabit değil değişken hale getirildi.Ürün barkot sistemi yeniden yapılandırıldı. Barkot olmayan ürünler için otomatik barkot oluşturma eklendi. Barkot çıktısı pratik hale getirildi.Günlük yedekleme kontrollü hale getirildi. Ürün satışlarında stok dışı satışların kontrolü sağlandı.  Ürün satışında barkotla satışı serileştirildi.Ürün alış fiyatı üzerinden stoktaki ürün tutarı çarpılarak ürün fiyatlandırılması yapıldı.Ürün stok birimi eklendi.  Sadece “Adet” olarak kullanılan birim cinsine, kg, m, m², litre vb. gibi ölçü birimleri eklendi.Ürün kaydında alının ürünün aynı anda ilgili firmaya borç olarak kaydedilmesi sağlandı.Siz saygı değer müşterilerimizden gelen talepler yine aynı şekilde titizlikle değerlendirilip bir sonraki sürümde hizmete sunulmuş olacaktır.Eğer 60 günlük bu süreden sonra da kullanmak istiyorsanız 475.00 YTL ödeyerek programı satın almanız gerekmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver