Ücretsiz İndir Maliyet Takibi Programı v2.21 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Maliyet Takibi Programı v2.21 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Maliyet Takibi Programı v2.21 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması:

Genel Özellikler

İmalatla uğraşan işletmelerin, ürettikleri mamüllerin maliyet hesaplarını bilgisayar ortamında yapabilmeleri için hazırlanmıştır.

Açık Veritabanı Bağlanabilirliği (ODBC)

ODBC tekniği ile veritabanına hızlı, kolay ve güvenli erişim sağlanmıştır.

Ürünleri gruplandırarak kategorilere ayırma

İmal edilecek ürünleri gruplandırarak kategorilere ayırma ve her ürün için kullanılan malzemeleri seçip maliyet hesaplama imkanı vardır.

Ek maliyet kalemleri ekleme

Hesaplanan malzeme maliyetine; “işçilik”, “kâr”, “diğer” ve “vade” yüzdelerini ekleyerek toplam maliyeti bulabilirsiniz; hatta “diğer” bölümüne negatif değer girerek iskonto da yapabilirsiniz.

Değişiklikleri maliyete otomatik olarak yansıtma

Örneğin bir malzemenin fiyatını değiştirdiğinizde, bu malzemeyi kullanan tüm ürünlerin maliyeti de bu değişikliğe göre otomatik olarak yeniden güncellenir.

Malzeme ve ürünlerle ilgili listeler

Malzeme ve ürün listelerinizi; ayrıca, malzeme hareketlerini görüntüleyebilir ve bunların dökümünü kolayca yazdırabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver