Ücretsiz İndir Magic Tweak Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Magic Tweak Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Magic Tweak isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Magic Tweak 4.0 Program mükemmel bir windows düzenleme aracı. Windows işletim sisteminizdeki gizli kalmış tüm ince ayarlarınızı bu programla çok kolay bir şekilde yapacaksınız. Programın içinde masa üstü düzenleme araçlarından İnternet Explorerin en ince ayarlarına kadar 150 tane ayar bulacaksınız. Bu ayarlarla hem sisteminizin daha hızlı ve kullanışlı hala getirecek hemde başkalarıyla ortak kullandığınız bilgisayarınıza başkalarına yönelik bir sürü sınırlandırmalar getirecek özellikler kazandıracaksınız. Masa üstündeki, Başlat Menü’sündeki, yada tüm program klasörlerinize bile farklı ikonlar koyarak bilgisayarınıza farklı görüntüler kazandırıp monoton bir bilgisayar kullanıcısı olmaktan kurtulun. Programın eski versiyonunu kullanan kullanıcılar bu yeni sürümü eski sürümün üstüne kurabilirler bu durumda problem yaratmaz. Kayıtlı kullanıcılıkları gene eskisi gibi devam edecektir.

 

Programın Türkçe dil seçeneğini de yüklemek isterseniz Buraya tıklayınız…

Microsoft Windows XP/2000/Me/98 yazılımları ile uyumlu çalışır.Kullanıcı arayüzü çok kolaydır.İnternet bağlantı hızınızı en uygun şekilde kullanır.Başlangıç programlarınızı kolay bir şekilde belirleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.Windows ile uyumlu çalışırken en uygun performansa göre ayarlanabilir.Yani işlemci kullanımını kısıtlayabilirsiniz.Silim işlemleri için birçok seçenek sunar.Size o anki kullandığınız programları gösterir ve durdurduğunuz programları yada gereksiz programları kapatmanıza yardımcı olur.Güvenliğiniz için tüm gereksiz çevrimdışı içeriği ve geçmiş öğelerini siler.Gereksiz programları bulur ve siler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver