Ücretsiz İndir Magic DVD Rip Studio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Magic DVD Rip Studio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Magic DVD Rip Studio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Magic DVD Rip Studio 8.0.7.1

Magic DVD Rip Studio kolay kullanımlı ve hızlı bir DVD ripleme programıdır. DVD’nizi istediğiniz her formata çok rahat bir şekilde çevirebilir. Ayrıca DVD’nizden AVI, DivX, MPG, Xvid, ASF, WMV gibi formatlarda yedekler alabilirsiniz. Bu sayede videolarınız asla kaybolmaz. Ve bu çektiğiniz video DVD’lerinizi bu program sayesinde istediğiniz heryere götürebilirsiniz. X-SPEED kodlama motoru ile gerçekleştirilen bu program ile normal bir ripleme programından çok daha hızlı bir şekilde DVD’ler ripleyebilirsiniz. Tek tıklama ile yedekleme alma için kesin çözüm sunan bu program oldukça kullanışlıdır.

 

 

Özellikler:

Favori DVD filmlerinizi istediğiniz formatlarda ripleyebilirsiniz. MPEG-1, MPEG-2, AVI (DivX, XVid,MP43,YUV…)DVD NTSC uzun oynatabilme özelliğiRipleme esnasında canlı önizleme imkanıAçı ve çözünürlük ayarlayabilme özellikleriVe çok daha fazlası bu program içerisinde mevcutturÖnemli! Bu deneme versiyonunda 10’ar dakikalık dönüştürmeler gerçekleştirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver