Ücretsiz İndir Macromedia Contribute Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Macromedia Contribute Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Macromedia Contribute isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı Yüz, Daha Çok Özellik : Macromedia, Contribute ‘ nin ilk sürümünü piyasaya sürdüğünü zaman herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştı. İlk sürüm, teknik bilgisi fazla olmayan kullanıcıların bile tasarıma ve koda zarar vermeden sitelerini güncellemelerine olanak tanıyordu. 3. sürüm ise yeniliklerine rağmen alışılmış ve başarılı arabirimini de korumayı başarmış.. Bu şekilde önceki sürümden memnun olan kullanıcılar yeni bir kullanım şekline daha alışmak zorunda kalmıyorlar. Ek olarak e-ticaret bağlantılarının ve Flash dosyalarının siteye eklenmesi daha kolay hale getirilmiş. Contribute 3 ‘ de ilk defa kullanıma sunulan otomasyon mekanizması FlashPaper ise herhangi bir belgeden Flash dosyası oluşturabiliyor. Daha sonra bu FlashPaper belgelerini web sayfasına yerleştirilebiliyorsunuz. Önceden tanımlanmış bir arabirim ise ziyaretçilerin bu sayfaları izlemesine, zoom yapabilmesine ve yazdırabilmesine de yardımcı oluyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver