Ücretsiz İndir Mac Drive Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac Drive Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mac Drive isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TeraCopy
TeraCopyHızlı Dosya Kopyalama ve Taşıma Programı
 • AnyToISO
  AnyToISOISO Dosyaları Oluşturma ve Açma Programı
 • Free ISO Creator
  Free ISO CreatorÜcretsiz ISO Yaratıcı
 • Cep Telefon Rehberimi Yedekle
 • PCnet.com.tr Açıklaması : Uzun süredir Windows kullanıcılarının Macintosh sabit disklerine ve medyalarına erişebilmesini sağlayan MacDrive ‘ in yeni sürümü çıktı. Mac Drive ‘ ı kullanarak şimdiye kadar PC ‘ nize harici veya dahili yollarla takdığınız sabit diskleri sisteminizin bir sürücüsü olarak görebiliyor, dosyaların içeriğini değiştirip kaydedebiliyordunuz. Uygulamanın yeni sürümü Mac CD ve DVD ‘ leri hazırlamanıza ve CD / DVD yazıcınızı kullanarak bu CD ‘ leri yazmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca uygulamanın arayüzü basitleştirilerek en acemi kullanıcının bile zorluk çekmemesi sağlanmış. Uygulamanın bütünleşik Disk Manager ( disk yöneticisi ) modülünü kullanarak mevcut FAT, FAT32 ve NTFS bölümlerini silebilir ve temiz bir MacOS formatı atabilirsiniz. Sistem yöneticilerinin oldukça işine yarayacağını düşündüğümüz bu özellik sayesinde, yakınlarda bir Macintosh olmasa dahi MacOS ‘ un tanıyacağı bir sabit disk hazırlanabilir. Mac Drive ‘ i kullanarak PC ‘ nize takdığınız bir Mac diskine yazılı dosyalar üzerde çalıştırabilirsiniz. Uygulama Microsoft Office, Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Corel Painter, Macromedia Flash, Director ve QuarkXpress gibi uygulamaları destekliyor. Son kullanıcılar tarafından tercih edilen işletim sistemlerinin başında gelen Windows XP ‘nin haricinde Windows 2000, 2003 Server, ME ve 98 işletim sistemlerini de destekleyen uygulama, öğrenme gerektirmeden hemen kullanılmaya başlanabiliyor. Uygulamanın deneme sürümünü 30 gün boyunca kısıtlamasız olarak kullanabilirsiniz. Sunduğu özelliklere karşı 50 USD ‘ lik fiyatı da makul gibi görünüyor.

  PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

  Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

  Sponsorlu Bağlantılar
 • Cevap Ver