Ücretsiz İndir Lord of the Rings: Return of the King Demo Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Lord of the Rings: Return of the King Demo Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Lord of the Rings: Return of the King Demo Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir yüzük onları bir araya getirdi ve karanlık onları birbirine bağladı. J.R.R Tolkien ın klasik fantastik romanından uyarlanan ve New Line sinemalarının filme dönüştürdüğü The Lord of the Rings The Return of the King video oyunu Orta Dünyanın kaderini oyuncunun eline bırakıyor. Hasılat rekorları kıran film üçlemesinin final bölümünde One Ring i Crack of Doom a atarak yok etmeli ve böylece Orta Dünyayı Dark Lord Sauron un karanlık güçlerinden kurtararak özgürlüğüne kavuşturmalısın.

EA ın ikinci Lord of the Rings aksiyon / macera oyunu The Return of the King oyuncuya çeşitli oyun seçenekli yolculuk ve üçlemenin kahramanlarını kontrol etme imkanları sağlıyor. Gandolf olarak Minas Tirith in surlarını savunabilir , Aragorn , Legolas veya Gimli olarak Dead ordusunu güçlendirebilir , veya Frodo yada Sam olup yüzüğü Mount Doom ın ateş derinliklerine taşıyabilirsiniz. Temelini filmden alan çevre tasarımları , sizi içine çeken aksiyon ve zengin , interaktif seviyelerle the Return of the King size sınırsız bir macera heyecanı sunuyor. özellikleri Özel olarak filmin gerçek aktörleri tarafından seslendirilmiş Gandolf , Aragorn , Legolas , Gimli , Sam & Frodo gibi 8 oynanabilen gizli karakterTamamıyla yeni multiplayer modu , oyuncuya arkadaşlarıyla takımlaşma imkanı sunuyor.

Filmden alınan 12den fazla gerçek interaktif çevre tasarımı Black Gate ve Crack of Doom daki final karşılaşmasından önce Paths of the Dead i patlatın , Minas Tirith i savunun ve Pellennor Field de Sauron un güçleriyle savaşın. 3. Kişi aksiyon macera oyununda kardeşliğin tüm üyelerini oynayana bağlı olarak karakter yollarıyla birleştirme imkanıYalnızca zemindeki aksiyon oyunundan çok daha fazlası… interaktif oyun çevreleri oyuncuya arbede ve savaşlar için stratejilerini çeşitli çevrelerle birleştirme imkanı sunuyor. Karakterler zıplama , ipten sallanma , ateş fırlatma ve kayaları tekmeleme gibi yeteneklere sahiptirler.Kontrol arttırıcı uygun analog koluyla oyuncuya çok yönlü saldırı yapma olanağı ve yolunun üstündeki şeytani güçlerle savaşırken hareket kombinasyonu kolaylığı sağlıyor.Gaddar canavarlar Shelab , Witch King ve finaldeki hesaplaşmada şeytani lider Dark Lord Sauron ile savaşınFilmden oyuna geçişi hissettirmeyen ve The Return of the King filminin daha önce hiç örülmemiş film sahneleriyle doyasıya bir keyif sizi bekliyorAkademi ödüllü Howard Shore dan olağanüstü bir müzik ziyafeti oyuna renk katıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver