Ücretsiz İndir Liquid War Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Liquid War Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Liquid War Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ancak zekanızı kullanarak bir strateji oluşturmalı ve stratejinizi gerçek zamanlı olarak diğer rakip ya da rakiplerinize karşı hızla uygulamalısınız.Görünüş olarak Liquid War,sınırlandırılmış labirentimsi bir haritada sürekli akıp duran sıvılardan ibaret.İşte bu farklı renklere sahip sıvılardan her birini oyunculardan biri yönlendiriyor.Amaçsa oldukça basit;diğer renkleri ortadan kaldırmak.Bunun için de sıvıların akış rejmini yönlendirmelisiniz.

Liquid War?ın hoş özelliği aynı anda 6 kişi tarafından oynanabiliyor olması.Lan ya da internet üzerinden gerçek rakiplerle kapışabileceğiniz gibi 5 adet bilgisayar rakibi oluşturup onlarla da kıran kırana mücadele verebilirsiniz.Hoş grafikleri,kendine özgü ?akıcı?oynanışı ve yüksek oynanabilirliği ile Liquid War kaçırılmaması gereken o oyunlardan biri.

Özellikle strateji severler en azından oyundaki radikal yaklaşımı görmek için bir göz atmalılar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver