Ücretsiz İndir Link Commander v.4.1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Link Commander v.4.1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Link Commander v.4.1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Link Commander ile tarayıcınızdaki favori sitelerinizi düzenleyebilir. Favori siteleriniz ile ilgili sıralamalar, gruplandırmalar ve kategorize’ lendirme yapabilirsiziniz.  

Ayrıca İnternet ortamındaki siteleri Program-Yazılım-Chat vs. şeklinde türlerine göre kategorize edebilir, gruplandırabilir ve bu grup bağlantılarınıza açıklamalar, notlar vs. ekleyebilir, tarih ve saat gibi notlar düşebilirsiniz.

Programa giriş kullanıcı adı ve şifresi ile olduğu için sizin dışınızdaki kullanıcılar sizin erişebildiğiniz ve devamlı kullanmakta olduğunuz ve gruplar oluşturduğunuz sitelere erişemeyecek ve bunları göremeyecekler.

Oluşturduğunuz grup ve sitelerin işlevi ile ilgili internet ortamında program üzerinden arama yapabilir ve işinize yarayacak siteleri kendi link grubunuza katabilir ve kaydedebilirsiniz.

Program; Internet Explorer, Netscape Navigator, Firefox, Opera gibi en yaygın İnternet tarayıcılarını destekler ve bu tarayıcılar üzerinden işlemler yapmanıza imkan verir.

                 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver