Ücretsiz İndir Library Files Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Library Files Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Library Files isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bazen windowsta bir program açmaya kalktığımızda bilmemne.ocx yada bilmemne.dll eksik diye bir uyarı alırız. Tabii bu durum oldukça can sıkıcıdır sonra gider arama motorlarında ve nette o eksik dosyayı ararız.

İşte bu paket Windows XP de sık sık karşılaşılan ******.ocx yada ******.dll eksik hatalarını kapatmak için hazırlanmıştır.

Paketin içeriği gerekli olan bütün .ocx ve .dll dosyalarını tamamlıyor. Programı indirdikten sonra kurulumu çalıştırın. Kurulum sihirbazı dosyaları otomatik olarak :/Windows/System32 klasörüne yükleyecektir.Bu pakete dahil olan toplam; 19 .ocx uzantılı dosya , 1 .dep , 1 .oca ve 15 .dll dosyası vardır.Bu paketin içeriği aşağıdaki gibidir:

ccrpprg3N.ocxccrpprg6.ocxciplImageLis3N.ocxciplImageList.ocxciplListBar3N.ocxciplListBar.ocxCOMCTL3N.OCXCOMCTL32.OCXCOMDLG32.OCXMSCOMCT2.OCXMSCOMCT3N.OCXMSCOMCTL32.OCXMSCOMCTL.OCXMsflxgrd.ocxMSWINSCK.OCXMSWINSCN.OCXRICHTX32.OCXTABCTL3N.OCXTABCTL32.OCXRICHTX32.DEPRICHTX32.ocaADLOC.dllAPLOC.dllascbalo3N.dllascbalon.dllascIP95.DLLascIPNT.DLLASLOC.dllCOMCTL3N.DLLMSSTDFMN.DLLMSSTDFMT.DLLMsstkprp.dllMSVBVM6N.DLLMSVBVM60.DLLMSVCRTD.DLLOLEAUT3N.DLL

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver