Ücretsiz İndir LeechGet 2007 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

LeechGet 2007 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda LeechGet 2007 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

LeechGet çok hızlı, komforlu ve güçlü ve ücretsiz bir download yönetim programı. Program indirmeye çalıştığınızda devreye girip dosyayı birçok parçaya bölerek çok daha hızlı indirilmesini sağlıyor. Programın içerisinde ayrıca ftp programı ve web sitesi indirme kısımlarıda mevcut. Programın ayrıntılara verdiği önem ise görülmeye değer. Ayrıca bağlantı kesilmelerine karşı otomatik kaydetmesi de mevcut. Program tamamen ücretsiz, içerisinde reklam veya ad-ware denen programcıklar içermemesi çok büyük bir artı. İstediğiniz saate indirme ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca indirme bittiği zaman hattı kestirebilir veya bilgisayarı kapattırabilirsiniz. Bu güzel programı sizler için Türkçe`leştirdik. Üreticiye Türkçe dosyasını yolladık. Yakın zaman içerisinde programın kendi içerisinde Türkçe dosyayı olacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver