Ücretsiz İndir LAN Search Pro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

LAN Search Pro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda LAN Search Pro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

LAN Search Pro 7.0 – Network file locator : LAN üzerinden dosya taraması yapmanın en hızlı yolu bu aracı kullanmak olsa gerek. LAN Search Pro ile belirlenen dosya adı, türü (örnek olarak tüm MP3 dosyaları) olarak istediğiniz aramaları gerçekleştirebiliceksiniz. Yerel Ağınız üzerindeki tüm bilgisayarları tarayabilen bu program ile aradığınız dosyalara ulaşmak artık çok daha kolay olucak. Çok hızlı bir arama motoruna sahip bu yazılım gizlenmiş ağ kaynaklarına kadar ulaşabiliyor. Sınırlanmış erişim kaynakları, IP subnetleri, LAN FTP sunucularını ve daha fazlasını tarayabiliceksiniz. İçerdiği hesap ve şifre yöneticisi ile yerel ağ girişlerinizide sizin için kaydedebilen bu program ile sınırlı alanlara girmenizde mümkün.

 

Dosya arama özllikleri haricinde, LAN Search Pro sizlere bulduğunuz bu dosyalar üzerinde işlem yapmanızada olanak sağlıyor, kopyalama, taşıma, yeniden adlandırma gibi temel işlemlerin hepsini yapabiliyorsunuz. Ek olarak sonuçları sıralama, filtreleme, çıkarma, sonuçlar üzerinde tekrar arama yapma, sistem ikonu olarak küçültebilme ve daha birçok özellik daha barından bu yazılım tam istediğiniz program.

 

Eğerki bir döküman, veritabanı, elektronik çizelge arıyorsanız ? Evinizdeki ağınızda müzik, video veya yazılım mı arıyorsunuz ? Yada bir sistem yöneticisi ?

Eğer bu sorulardan herhangi birine yanıtınız evetse LAN Search Pro size bu işlemi en hızlı şekilde sağlamakla görevlendirilmiş bir yazılım.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver