Ücretsiz İndir Körebe Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Körebe Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Körebe isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Körebe program Bursa Ali Osman Sönmez Anadolu Teknik Lisesi Bilgisayar Bölümü tarafından görme engelli vatandaşlarımızın kullanması için yapılmıştır. Körebe programı, görme engelli kişilerin okuma ve yazma konusunda karşılaştıkları güçlüklerin çözümüne yardımcı olabilmek amacıyla hazırlanmış bir editör programdır. Bu program aracılığıyla, görme engelli kullanıcı Windows ortamında yazı yazabilir, yazdıklarını dinleyebilir, kaydedebilir, kağıda bastırabilir , metini BARILLE harflerine çevirip kağıda çıktı alabilir. Programın 1.5 sürümü içinde mail yollama ve web sayfası görüntüleme seçenekleri de eklenmiştir.Tüm bu özelliklerinin yanında dünya ve Türkiye’den ve Dünya’dan son dakika haberleri de elinizin altında.Programımız FREEWARE olup geliştirilmeye açıktır.Program içinde .wav uzantılı ses dosyalarını ekleme seçeneği sunulmuştur. Program ile birlikte kullanım kılavuzu ve kullanım videosu da gelmektedir.Körebe programı benzerlerinden farklı olarak bir editör programı olup tüm işlevleri klavye ile yapılabilmektedir.Bunun yanında okuma işlemini HECE temelli olarak yapması ve STERO ses vermesi sayesinde anlaşılırlığı üst düzeydedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver