Ücretsiz İndir Köpük Kesme Makinası Kontrol Yazılımı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Köpük Kesme Makinası Kontrol Yazılımı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Köpük Kesme Makinası Kontrol Yazılımı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

DigiSoft Programı 2 veya 3 eksen plotter kontrolü yapan ve plotter la eşzamanlı çalışan türünün ilk endüstriyel otomasyon programıdır.Reklamcılık ve Dekorasyon alanında kullanılan Köpük Kesme Makinasının kontrol panelidir.Digisoft Programını iki bölümde inceleyebiliriz.

Grafik Programı (çizim dosyalarını hazırlar).

Bu bölümde Corel Draw la çizilen ve plt (plotter file) olarak export edilen grafik dosyası kullanılır.Digisoft Programına import edilir.Import edilen dosya, Dosya Editorü nde plotter a gönderilecek hale gelir.Çalışma esnasında imaj taşıma ,büyülltme, küçültme ,sayfa ortasına oturtma gib fonksiyonlar kullanılarak birleştirme işlemi yapılır .Kullanılacak plotter ın kalem indirme ve kaldırma gibi manevraları yapmaması gerektiğinden bütün imaj tek bir image haline getirilir.Bu sayede makinanın kesime başladığı ve bittiği yerler aynı koordinat üzerinde olur.

Kontrol Paneli (Makineyi kontrol eden kontrol yazılımı)

Dünyada ilk kez profesyonel anlamda bir plotter PLC (programlanabilir lojik kontrol) kontrolsüz çalıştırılmıştır. Makinenin çalışması bilgisayar ile eş zamanlıdır.Çalışma anında motorların hızları arttırıp azaltılabilir. Bilgisayar ve makina arasında bir köprü görevi gören bu program profesyonel anlamda türünün ilk örneğidir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver