Ücretsiz İndir Kolay Internet Bağlantısı 2.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kolay Internet Bağlantısı 2.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kolay Internet Bağlantısı 2.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Birden fazla servis sağlayıcıyla internete bağlanan yada bir servis sağlayıcının birden fazla telefonunu çeviren kullanıcıya bu numaralar ile kullanıcı adı ve şifresini kaydetme imkanı verip, birdaha bu girişlere gerek kalmadan hızlı bir şekilde internete bağlanılmasını sağlar. Öte yandan program menüsündeki kısayol tuşlar ile Browser, mail, news çalıştırılabilir. Bağlantı özellikleri ve yeni bağlantı yapma bölümlerine de program içinden ulaşılabilir. Ayrıca program internete giriş çıkış tarih – saati ve kesilme ve benzeri hata durumlarını da bir log dosya içinde tutar. Modem izleme ekranı ile gelen/giden veriler grafiksel olarak izlenebilir. Tray Bar’a yerleşen program ayarlarına sağ tuş yardimı ile ulaşılır. Programın menüsü ekranın ust kısmına gizlenir. Mouse buraya doğru getirildiğinde menü ortaya çıkar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver