Ücretsiz İndir KlipFolio 4 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

KlipFolio 4 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda KlipFolio 4 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

KlipFolio bir bilgi ve haber sistemidir. Bu uygulama ile hemen hemen her konuda bilgi ve haber alabilirsiniz. Çok sayıda haber kaynağını masaüstünüze taşıyan güzel görünümlü bu ücretsiz program seçtiğiniz bilgi sitelerini ve RSS yayınlarını küçük ve özelleştirilebilir pencerelere yerleştirerek işinizi kolaşlaştırıyor. Halihazırda hizmet sunan birçok hava durumu, borsa, haber, açık arttırma ve taşımacılık hizmetini gösteren KlipFolio istediğiniz herhangi bir RSS kaynağını da ekrana getirebilir.

KlipFolio‘nun ekranınıza taşıdığı haber başlıklarını okumak için tek yapmanız gereken fare imlecini ilgili başlığın üzerine getirmek. Uygulama penceresindeki resim ve karikatörleri görüntülemek içinse üzerlerine çift tıklamanız yeterli.

Bu sisteme katılan yerli ve yabancı sitelerden rahatlıkla haberdar olabilirsiniz. Skin destegi ve arttırılabilir klipler ile her bilgisayarda olmasını gereken bir yazılım. Not: Alttaki bağlantıdan programın Türkçe yamasını indirebilirsiniz. Yeni Versiyona Eklenen Özellikler: # Daha fazla ikon ve resim # Pop-up uyarıları # Eski sürüm göre performansı arttırımı # Çoklu kullanıcı özelliği # PNG resim formatı desteği

Program İçin Geliştirilmiş Türkçe Dil Paketi

İndirmek İçin Tıklayınız! Türkçe

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver