Ücretsiz İndir Kitap Takip Programı 3.2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kitap Takip Programı 3.2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kitap Takip Programı 3.2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin açıklaması:  program kütüphanelerin, okulların ve okuyucu evlerinin okuyucuya verilen kitapların takibini sağlamak amacıyla hazırlanıp geliştirilmiştir. Program üçüncü kişilere karşı güvenlik amacıyla güvenli şifreleme uygulanmakta. Şifre kullanıcı dilediğinde değiştirilebilmektedir. Tüm olanaklarıyla raporlama yapılabilmekte. Getirilmeyen kitaplar günlük olarak uyarılmaktadır. Bu sürüme istatistik eklenerek en çok kitap alan okuyucu ve en çok okunan kitaplar belirtilmekte. Programın kullanışı oldukça pratik olup tüm kütüphane ve okullarda kullanılabilmektedir. Program Demo sürümü 15 kayıtla sınırlıdır. Okuyucu listesini, kitap listesini, getirilmemiş kitaplar listesini ve teslim tarihi geçen kitapları rapor etme. Sınırsız sayıda okuyucu ve kitap kayıtı. Güvenli şifreli girişi. Teslim tarihi geçen kitapları uyarı ile hatırlatma. Kullanışlı okuyucu ve kitap arama yapabilme. Programı yedekleyebilme. İstatistik tutma.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver