Ücretsiz İndir Kick Off 98 Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kick Off 98 Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kick Off 98 Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Atari oyunlarının temelinin atıldığı yıllarda futbol türünün en iyi örneğini hiç kuşku yok Kick Off serisi sundu.

Sahanın pastel yeşili, hakemin göbeği, oyuncuların topla birlikte savrulmaları, rakip oyuncuya tekme atabilme, hatta rövaşata bile var Kick Off serisinde. Kick Off atarilerde futbol oyunlarını oynayan bünyelerin derdine derman bir oyun olarak çıktı. Daha ilk oynamada cazip gelmiştir oyunseverlere. Henüz 90’ların başında efsane olarak bilgisayar dünyasında yerini aldı. Oyundan birkaç örnek vermek gerekirse aşırtmalar ve ani dönüşlerin iyi olması, Kornerlerden direkt gol yapma olasılığınızın olması; oyunu çekici kılan etmenler.

Refleks oyunu gibidir Kick Off; bağımlılık yaratır. Kick Off serisinin en sevilen oyunlarından biri olan Kick Off 98, bilgisayar ortamına aktarılmış versiyonuyla karşınızda.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver