Ücretsiz İndir Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu Demo Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu Demo Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu Demo Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Karayip Korsanları dünyasının hiç görülmemiş detaylarını tecrübe ediceğiniz, film ve hikaye nin ötesine göreceğiniz yepyeni yerler ve uzatılmış bir hikaye göreceğiniz bu oyunda efsanevi korsanlar ve eşsiz bir son sizi bekliyor.

Oyunun demo`sunda ise Kaptan Jack Sparrow`a Prison Fortress(Hapishane Kalesi) bölgesinden anahtar ile birlikte Davy Jones`un odasına kaçmasına yardım ediceksiniz.

Sistem Gereksinimleri:

– 1.5GHz CPU İşlemci
– 256 MB RAM
– 64 MB VRAM Ekran Kartı

Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu Demo İçin Yapılan Yorumlar (30)

Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu Demo için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.


Lütfen yorumlarınızda Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu Demo crack, Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu Demo serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

function slider_atla(a,b){if(b){a=parseInt($(“.o_slider > .tuslari > a.secili”).text())+1;a=a>slider_tabs?1:a}if(!b||b&&degisim){next_segment=slider_tabs==a?1:a+1;margin=a>1?(a-1)*300:0;$(“.o_slider_ic > ul”).animate({“margin-left”:”-“+margin});$(“.o_slider > .tuslari > a”).removeClass(“secili”);$(“.o_slider > .tuslari > a:nth-child(“+a+”)”).addClass(“secili”)}if(b)setTimeout(“slider_atla(“+next_segment+”,”+b+”)”,b)}var slider_tabs=$(“.o_slider > .tuslari > a”).size();var degisim=true;$(“.o_slider > .tuslari > a”).click(function(){slider_atla($(this).text(),false)});setTimeout(“slider_atla(2,7000)”,7e3);$(“.o_slider”).hover(function(){degisim=false},function(){degisim=true})

googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ust’);});

Macera ve RPG Popülerleri

 1. Point Blank
  Point BlankOnline MMOFPS Oyunu
 2. Combat Arms
  Combat ArmsOnline MMOFPS Oyunu
 3. The Sims 2
 4. Süpercan
  SüpercanRobotlara Karşı Macera Oyunu
 5. Metin 2
  Metin 2Uzak-Doğu Dövüş ve Macera Oyunu
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ek’);});