Ücretsiz İndir Kafe Kontrol Gold Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kafe Kontrol Gold Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kafe Kontrol Gold isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet kafelerde hesap takibini kolaylaştırmak için yapılmış bir programdır. Kullanıcının adı başlangıç saati istenirse sınır ücreti ve kullanıcının aldığı yiyecek ve içecekler program ile kontrol edilebilir. Bir tek pencere kullanarak tüm kullanıcıların isimleri geçen vakit ve ücretler görüntülenir. Bir masa açmak ve kapatmak için bir çok pencere arasında dolaşmak zorunda kalmazsınız. Masa değiştirme işlemi taşı – bırak sistemiyle yapılır. Bir masadaki kullanıcının adını tutup diğer masaya bıraktığınızda taşıma gerçekleşir. Eğer taşınan masada kullanıcı varsa yer değiştirilir. Kiralanan filmler için bir veritabanı ve kiralama sistemi vardır. Aynı kişide toplam kaç film olduğunu görebilir 3 ve 7 günden fazla geç kalan filmleri öğrenebilirsiniz. Masalara hemen hesap açmak için SHIFT ve CTRL tuşunu kullanabilirsiniz. SHIFT ile 1-10 arasındaki masaları CTRL ile 11-20 arasındaki masaları hemen açabilirsiniz. kullanıcı şifresini değiştirmek için program dizinindeki Sifre.exe programını kullanabilirsiniz. Programın hazırdaki şifresi: saeth İsimleri ve fiyatları düzenlenebilir 8 adet adisyon bölgesi vardır. Program elektrik kesintilerinden etkilenmez. Sürekli açık kalmasına gerek yoktur. Her kullanıcı için sınır ücreti belirtilebilir. Program çalışır durumdaysa zamanın dolduğunu renk değişimi ve ses ile haber verir. Deneme sürümünde kullanıcıların ücretleri 1 saatten sonra hesaplanmaz. Programın tam sürümünü almak istiyorsanız lütfen isteğinizi belirten bir mesaj gönderin. Kafeniz adına kayıtlı lisans dosyanızı alıp program dizinine kopyaladığınız zaman program sınırsız tam sürüm olarak çalışmaya başlayacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver