Ücretsiz İndir K.Pdks Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

K.Pdks Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda K.Pdks isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması:

İşletmelerdeki personel faaliyetleri, günümüzde ileri teknoloji kullanılarak daha güvenli ve esnek bir şekilde kontrol edilebilir. İşletmelerin personel faaliyetlerinin kontrolünün sağlanması yönündeki değişik çözümler üretilebilir…Giriş/Çıkış kontrolü için barkod, manyetik kart gibi klasik çözümlerimizin yanında TOM, smart kart, proksi, RF etiket, biometrik, vd. çözümlerimiz de bulunmakta ve K.Pdks yazılımı bütün bu çözümlerle entegre çalışabilecek yapıdadır…Bünyenizde halen kullandığınız donanımı değiştirmek zorunda kalmadan da rahatlıkla daha esnek ve kolay kullanılabilir bir PDKS programı arıyorsanız, çözüm K.Pdks..Kolay kullanım,her türlü donanıma,uyarlanabilir, ve farklı donanım aynı anda desteklenir.Esnek puantaj hesaplamaWindows ®32 bit yapıWin98/2000/XP ® çalışır Bordro programları ile entegreToplu manuel çalışma bilgisi/puantaj girişiTümüyle parametrik yapı, Esnek raporlamaVe daha bir çok özelliklerle..

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver